Fundusze Europejskie - logo

W dniach 16-19 marca 2018 roku Bolonia znów stanie się międzynarodowym centrum piękna, do którego przybędą wystawcy firm kosmetycznych z całego świata.

Dla Silcare udział w kolejnej edycji Cosmoprof Worldwide Bologna znów będzie okazją do zaprezentowania się jako firma o ugruntowanej pozycji nie tylko na rynku polskim, ale także na wielu rynkach zagranicznych. Po raz czwarty staniemy w szeregu stoisk biznesowych w Polskim Pawilonie Narodowym, a po raz trzeci przy naszym stoisku w tzw. nails area będziemy prowadzić sprzedaż bezpośrednią naszych produktów.  

 

Serdecznie zapraszamy i  do zobaczenia w Bolonii!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 50 lat Cosmoprof Worldwide Bologna jest wiodącym na całym świecie wydarzeniem skierowanym przede wszystkim do profesjonalistów branży urody.

Przestrzeń wystawowa Cosmoprof obejmuje całe centrum wystawowe BolognaFiere  i jest dedykowana różnym sektorom branży kosmetycznej: perfumeria i kosmetyki, produkty naturalne, opakowania, maszyny, produkcja kontraktowa i surowce, kosmetyki spa, włosy i paznokcie. 

Ogromna liczba wystawców, odwiedzających i kupujących z zagranicy zamienia to wydarzenie z roku na rok w prawdziwe międzynarodowe centrum, w którym specjaliści i decydenci spotykają się, aby rozwijać swój biznes i poszerzać wiedzę.

W edycji 2018  Cosmoprof Worldwide Bologna  ma na celu ułatwienie tworzenia sieci kontaktów i możliwości biznesowych dla firm, sprzedawców detalicznych i profesjonalistów odwiedzających Targi, tworząc dostosowane do potrzeb miejsce spełniające specyficzne potrzeby każdego sektora, zarówno pod kątem wystawców, jak i uczestników.

 

KIEDY I GDZIE:

COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA

  15 - 18 MARCA 2018                                    16 -19 MARCA 2018
             Cosmopack                                           Hairdressing & Salon

       Cosmoprime                                                Beauty & SPA
Perfumery & Cosmetics                                    NAILWORLD
 

 JAK DOTRZEĆ DO COSMOPROF:

AUTOBUSEM

Centrum wystawowe w Bolonii można dojechać codziennie autobusami typu Tper 28-35-38-39.

Dworzec kolejowy -> BolognaFiere = linie 35 i 38 
BolognaFiere -> dworzec kolejowy = linie 35 i 39 
Centrum <-> BolognaFiere i powrót = linia 28

SAMOCHODEM

Jeśli przyjeżdżasz ze Florencji, Mediolanu lub Ankoni, zjedź zjazdem "BOLOGNA FIERA" z autostrady A14. Jeśli przyjedziesz z Padwy, zjedź z drogi Tangenziale nr 8 (droga obwodowa), aby wejść na północ, Michelino i Moro oraz do hotelu Michelino Carpark. W soboty i niedziele polecamy zjazd nr 7 bis na parking Parco North, który obsługuje bezpłatny autobus do i z dzielnicy targowej.

POCIĄGIEM

Dworzec kolejowy znajduje się 2 km od dzielnicy targowej. Weź autobus nr 35, 35 /, 38 na wejścia do Piazza Costituzione i Viale Aldo Moro. 

Dzięki współpracy Bologna Fiere Spa i Trenitalia i Italo, można dotrzeć za pomocą COSMOPROF włoskiej Kolei.

SAMOLOTEM

Lotnisko jest oddalone o 4 km od dzielnicy targowej, a co 15 minut autobus Aerobus zapewnia bezpośrednią usługę. Bilety można nabyć na pokładzie. Dostępne są taksówki i wypożyczalnie samochodów. 
Na dachu hali 18 będzie helikopter.