Fundusze Europejskie - logo

Jesteśmy nowoczesną firmą kosmetyczną, która  wprowadza innowacyjne rozwiązania oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów, aby nadążyć za potrzebami Klientów. Oferujemy wysokiej jakości żele jedno- i trójfazowe, profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci, dłoni oraz stóp, a także produkty do pielęgnacji włosów i całego ciała.

Naszym celem jest wypromowanie produktów dobrych jakościowo, dostępnych dla szerokiej rzeszy stylistów, hurtowni specjalistycznych, a także osób prywatnych. Dzięki umiejscowieniu produkcji kosmetyków w Polsce możemy zagwarantować naszym konsumentom najlepszą ofertę.

Dewizą naszej firmy jest troska o zadowolenie i dobre samopoczucie Klientów, gdyż jest to najistotniejszy wyznacznik potwierdzający jakość naszych produktów. W badaniach bazujemy na doświadczeniu rzeszy specjalistów i posługujemy się wiedzą instytutów dermatologicznych, specjalizujących się w badaniach naukowych oraz ekspertyzach.

Z wielką przyjemnością bierzemy także udział w Targach Kosmetycznych w roli wystawcy.

Pojawimy się w stolicy Korei Południowej na targach Cosmobeauty Seoul Korea (9-11 maja 2018 r.) oraz w Szanghaju na China Beauty Expo (22-24 maja 2018 r.). Możemy również zdradzić, że już 1 września nasze stoisko znajdziecie na targach Beauty Fair w Katowicach, natomiast jesień powitamy w Warszawie, biorąc udział w III Edycji Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych – Beauty Days. To nie jest jednak nasze ostatnie słowo! Na liście są również targi w Hongkongu… Ale z pewnością niejednokrotnie Was jeszcze zaskoczymy i zobaczycie nas także w innych miejscach.