Fundusze Europejskie - logo

 

Jesteśmy nowoczesną firmą kosmetyczną, która  wprowadza innowacyjne rozwiązania oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów, aby nadążyć za potrzebami Klientów. Oferujemy wysokiej jakości żele jedno- i trójfazowe, profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci, dłoni oraz stóp, a także produkty do pielęgnacji włosów i całego ciała.

Naszym celem jest wypromowanie produktów dobrych jakościowo, dostępnych dla szerokiej rzeszy stylistów, hurtowni specjalistycznych, a także osób prywatnych. Dzięki umiejscowieniu produkcji kosmetyków w Polsce możemy zagwarantować naszym konsumentom najlepszą ofertę.

Dewizą naszej firmy jest troska o zadowolenie i dobre samopoczucie Klientów, gdyż jest to najistotniejszy wyznacznik potwierdzający jakość naszych produktów. W badaniach bazujemy na doświadczeniu rzeszy specjalistów i posługujemy się wiedzą instytutów dermatologicznych, specjalizujących się w badaniach naukowych oraz ekspertyzach.

Z wielką przyjemnością bierzemy także udział w Targach Kosmetycznych w roli wystawcy.

Już jesienią swoje produkty prezentować będziemy na Targach Cosmoprof Asia Hong Kong (15-17 listopada 2017 r.), jak również  na Beauty Fair Katowice (25-26 listopada).  Rok 2018 będzie nie mniej pracowity. Na początku marca pojawimy się w Warszawie na Beauty Forum, a wiosnę powitamy we Włoszech, na Cosmoprof Worldwide Bologna. Możemy zdradzić, że na naszej liście są także targi w stolicy Korei Południowej oraz w Szanghaju.

To nie jest jednak nasze ostatnie słowo! Z pewnością niejednokrotnie Was jeszcze zaskoczymy i znajdziecie nas również w innych miejscach.