Fundusze Europejskie - logo

 

Jesteśmy nowoczesną firmą kosmetyczną, która  wprowadza innowacyjne rozwiązania oparte na nowatorskich pomysłach naszych technologów, aby nadążyć za potrzebami Klientów. Oferujemy wysokiej jakości żele jedno- i trójfazowe, profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci, dłoni oraz stóp, a także produkty do pielęgnacji włosów i całego ciała.

Naszym celem jest wypromowanie produktów dobrych jakościowo, dostępnych dla szerokiej rzeszy stylistów, hurtowni specjalistycznych, a także osób prywatnych. Dzięki umiejscowieniu produkcji kosmetyków w Polsce możemy zagwarantować naszym konsumentom najlepszą ofertę.

Dewizą naszej firmy jest troska o zadowolenie i dobre samopoczucie Klientów, gdyż jest to najistotniejszy wyznacznik potwierdzający jakość naszych produktów. W badaniach bazujemy na doświadczeniu rzeszy specjalistów i posługujemy się wiedzą instytutów dermatologicznych, specjalizujących się w badaniach naukowych oraz ekspertyzach.

                            

Z wielką przyjemnością bierzemy także udział w Targach Kosmetycznych w roli wystawcy.

 

Już niedługo pojawimy się w Katowicach na targach Beauty Fair  (1-2 września 2018 r.), gdzie będziecie mogli odwiedzić nasze stoisko sprzedażowe. Natomiast jesień powitamy w Warszawie, biorąc udział w III edycji Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych – Beauty Days (21-23 września). Możemy również zdradzić, że na naszej liście są targi Cosmoprof w Hongkongu, które odbędą się 14 listopada. Jednak z pewnością niejednokrotnie Was jeszcze zaskoczymy i zobaczycie nas także w innych miejscach na całym świecie.

 

_____________________________________________________________________________________________________ 

_____________________________________________________________________________________________________