Fundusze Europejskie - logo

China Beauty Expo (CBE), największe w Azji targi kosmetyczne, w 2018 roku obchodzić będą  23-tą rocznicę, a odbędą się w Shanghaju w New International Expo Center w dniach 22 - 24 maja 2018 roku

Opierając się na sukcesie poprzednich edycji, obecności wystawców areny międzynarodowej, zakres ekspozycji był konsekwentnie zwiększany od jednego wydania do drugiego, przekształcając tym samym pokaz w kluczowe wydarzenie dla azjatyckiego przemysłu kosmetycznego. 

China Beauty Expo 2018 będzie gościć 3500 wystawców na ponad 260 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Wśród nich będzie ponad 1000 międzynarodowych marek i 500 bezpośrednich przedsięwzięć z 34 krajów i regionów całego świata. 

Aby być na bieżąco, China Beauty Expo 2018 będzie miejscem spotkań 500 000 handlowców, pochodzących ze wszystkich sieci sprzedażowych, w tym z domów towarowych, centrów handlowych, supermarketów, specjalistycznych sieci handlowych, salonów piękności, salonów paznokci, SPA, salonów fryzjerskich, czy gabinetów chirurgii plastycznej.     

Silcare także będzie miał zaszczyt uczestniczyć w tym ekscytującym wydarzeniu!                Bądźcie tam razem z nami!

Dlaczego warto być na China Beauty Expo 2018?

# 1 
Azjatycki potencjał rynku kosmetycznego jest nieograniczony!

China Beauty Expo stała się najpotężniejszą platformą handlu i komunikacji dla wszystkich profesjonalistów, którzy próbują wejść na niewiarygodnie szybko rozwijający się rynek azjatycki. Jak informują firmy i rynki, "Azja jest zdecydowanie największym na rynku ekspertem pielęgnacji ciała (BPC)". "Rynki azjatyckie, w tym Chiny, zazwyczaj oferują wyższe zyski dla globalnej dystrybucji kosmetyków". Uważany za drugi największy na świecie rynek kosmetyczny, zarówno po stronie konsumentów, jak i po stronie produkcji, Chiny wykazały wzrost na rynku kosmetyków o 17%!

# 2 
Możliwość rozwinięcia swojej sieci firmowej!

Ponad 250 000 odwiedzających i wystawców, pochodzących z 80 krajów i regionów, wśród których wzrosła liczba klientów międzynarodowych i azjatyckich w ciągu ostatnich kilku lat.

Rozwiń swoją firmę w kraju i za granicą!

# 3 
Znajdź najlepszych partnerów!

Nasz zespół popiera specjalną kampanię promocyjną VIP. Osobiście śledzimy i zapraszamy do zakupu największych nabywców, dystrybutorów i importerów, a także kluczowych menedżerów ds. Badań i rozwoju, producentów opakowań i produktów z wiodących na świecie marek kosmetycznych.

# 4 
Skorzystaj z silnej kampanii medialnej!

China Beauty Expo obejmuje ponad 80 lokalnych i międzynarodowych kanałów telewizyjnych, czasopism, gazet, głównych stron internetowych i blogów opiniotwórczych. Ponadto przez cały rok silna kampania promocyjna zakłada China Beauty Expo przez Cosmetics News i Beyond Beauty Mag (druk i wersje cyfrowe), partnerów handlowych, biuletynów elektronicznych oraz sieci społecznościowych.

# 5 
Rządowe wsparcie i uznanie!

China Beauty Expo jest wspierany przez: Centrum Promocji Przemysłu Cykliczego chińskiego Ministerstwa Handlu, oddział przemysłu lekkiego Chin Międzynarodowej Rady Promocji Handlu, Stowarzyszenie Zapachu Smaków i Przemysłu Kosmetycznego w Chinach, a także ponad 50 Stowarzyszeń Kosmetyków i Piękna oraz Izb Handlowych z różnych prowincji i gmin, w tym z Tajwanu i Hong Kongu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miejsce targów: 

Shanghai New International Expo Center

Halla W1-W5, E1-E7, N1-N3

2345 Longyang Road

Pudong New District w Szanghaju

Pozdróż:

* Metrem

Z międzynarodowego lotniska Pudong, linia 2 do Longyang Rd. (Wyjście 4), przez 11 stacji;

Z lotniska Hongqiao, linia 7 do Huamu Rd. (Zjazd 1), przez 16 stacji

* Przez hotel Pick-Up Service

Większość hoteli oferuje hotelową usługę pick-up busem lub prywatną limuzyną. Koszty tych usług mogą się różnić. Proszę kontaktować się z hotelem.

* Taksówką

Taksówki są dostępne przy samym lotnisku. Taksówka jedzie około 34 km od lotniska Pudong i 26 km od lotniska Hongqiao do sieci SNIEC.

Transrapid (pociąg maglev) kursuje co 15 minut. Ten szybki pociąg wjeżdża na drogę Long Yang tylko w 8 minut. Poza stacją można złapać taksówkę do centrum wystawowego. Oblicz kolejne 5 minut na przejazd do centrum wystawowego. Cena za bilet w jedną stronę wynosi 50 RMB (około US $ 6) i 40 RMB dla pasażerów posiadających ważny bilet lotniczy. Kursuje od 7:00-21:00.