Fundusze Europejskie - logo

 

● Silcare - spotkajmy się na targach w Shanghaju!

 ____________________________________________________________________________________________

 

  ____________________________________________________________________________________________

 

China Beauty Expo (CBE), największe w Azji targi kosmetyczne, w 2018 roku obchodzić będą  23-tą rocznicę, a odbędą się w Shanghaju w New International Expo Center w dniach 22 - 24 maja 2018 roku

Opierając się na sukcesie poprzednich edycji, obecności wystawców areny międzynarodowej, zakres ekspozycji był konsekwentnie zwiększany od jednego wydania do drugiego, przekształcając tym samym pokaz w kluczowe wydarzenie dla azjatyckiego przemysłu kosmetycznego. 

China Beauty Expo 2018 będzie gościć 3500 wystawców na ponad 260 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Wśród nich będzie ponad 1000 międzynarodowych marek i 500 bezpośrednich przedsięwzięć z 34 krajów i regionów całego świata.

 

Dlaczego warto odwiedzić nas na stoisku biznesowym i nawiązać z nami współpracę?

 

  ❤  dysponujemy ogromnym terenem, na którym znajdują się hale, magazyny i budynki biurowe wraz z                   bogatym wyposażeniem technicznym i parkiem maszynowym, a wszystko to na powierzchni powyżej 2 ha         (budynki 17 0000 m2);

 

  ❤  nasza wykwalifikowana kadra pracowników z różnych branż liczy ponad 600 osób;

 

  ❤ nasze moce produkcyjne rosną z miesiąca na miesiąc, osiągając poziom 400 ton rocznie;

 

  ❤ nasza bogata oferta zawiera ponad 4500 produktów i jest cały czas poszerzana o nowości;

 

  ❤ oferujemy kompleksową usługę wdrożenia produktu od pomysłu, poprzez produkcję, konfekcję, oprawę          graficzną, marketing, aż po pakowanie i transport;

 

  ❤ możemy pochwalić się własnym centrum badawczo-rozwojowym liczącym 17 wysoko wykwalifikowanych        osób;

 

  ❤ nasze produkty docierają do krajów na całym świecie: nasze produkty znajdziecie w całej Europie, Ameryce      Północnej i Południowej oraz w Azji, w tym w najbardziej rozwiniętych i najszybciej rozwijających się                    państwach;

 

  ❤ prezentujemy swoje produkty na największych targach w branży kosmetycznej na świecie: Cosmoprof w          Bolonii i Hong-Kongonu, Cosmobeauty w Seulu i Szanghaju.

 

 

 

 Dlaczego warto być na China Beauty Expo 2018?

 

# 1 
Azjatycki potencjał rynku kosmetycznego jest nieograniczony!

China Beauty Expo stała się najpotężniejszą platformą handlu i komunikacji dla wszystkich profesjonalistów, którzy próbują wejść na niewiarygodnie szybko rozwijający się rynek azjatycki. Jak informują firmy i rynki, "Azja jest zdecydowanie największym na rynku ekspertem pielęgnacji ciała (BPC)". "Rynki azjatyckie, w tym Chiny, zazwyczaj oferują wyższe zyski dla globalnej dystrybucji kosmetyków". Uważany za drugi największy na świecie rynek kosmetyczny, zarówno po stronie konsumentów, jak i po stronie produkcji, Chiny wykazały wzrost na rynku kosmetyków o 17%!

 

# 2 
Możliwość rozwinięcia swojej sieci firmowej!

Ponad 250 000 odwiedzających i wystawców, pochodzących z 80 krajów i regionów, wśród których wzrosła liczba klientów międzynarodowych i azjatyckich w ciągu ostatnich kilku lat.

Rozwiń swoją firmę w kraju i za granicą!

 

# 3 
Znajdź najlepszych partnerów!

Nasz zespół popiera specjalną kampanię promocyjną VIP. Osobiście śledzimy i zapraszamy do zakupu największych nabywców, dystrybutorów i importerów, a także kluczowych menedżerów ds. Badań i rozwoju, producentów opakowań i produktów z wiodących na świecie marek kosmetycznych.

 

# 4 
Skorzystaj z silnej kampanii medialnej!

China Beauty Expo obejmuje ponad 80 lokalnych i międzynarodowych kanałów telewizyjnych, czasopism, gazet, głównych stron internetowych i blogów opiniotwórczych. Ponadto przez cały rok silna kampania promocyjna zakłada China Beauty Expo przez Cosmetics News i Beyond Beauty Mag (druk i wersje cyfrowe), partnerów handlowych, biuletynów elektronicznych oraz sieci społecznościowych.

 

# 5 
Rządowe wsparcie i uznanie!

China Beauty Expo jest wspierany przez: Centrum Promocji Przemysłu Cykliczego chińskiego Ministerstwa Handlu, oddział przemysłu lekkiego Chin Międzynarodowej Rady Promocji Handlu, Stowarzyszenie Zapachu Smaków i Przemysłu Kosmetycznego w Chinach, a także ponad 50 Stowarzyszeń Kosmetyków i Piękna oraz Izb Handlowych z różnych prowincji i gmin, w tym z Tajwanu i Hong Kongu.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Miejsce targów: 

 

Shanghai New International Expo Center

Halla W1-W5, E1-E7, N1-N3

2345 Longyang Road

Pudong New District w Szanghaju

 

 Podróż:

 

Metrem

Z międzynarodowego lotniska Pudong, linia 2 do Longyang Rd. (Wyjście 4), przez 11 stacji;

Z lotniska Hongqiao, linia 7 do Huamu Rd. (Zjazd 1), przez 16 stacji

Przez hotel Pick-Up Service

Większość hoteli oferuje hotelową usługę pick-up busem lub prywatną limuzyną. Koszty tych usług mogą się różnić. Proszę kontaktować się z hotelem.

Taksówką

Taksówki są dostępne przy samym lotnisku. Taksówka jedzie około 34 km od lotniska Pudong i 26 km od lotniska Hongqiao do sieci SNIEC.

❤ Transrapid (pociąg maglev)

kursuje co 15 minut. Ten szybki pociąg wjeżdża na drogę Long Yang tylko w 8 minut. Poza stacją można złapać taksówkę do centrum wystawowego. Oblicz kolejne 5 minut na przejazd do centrum wystawowego. Cena za bilet w jedną stronę wynosi 50 RMB (około US $ 6) i 40 RMB dla pasażerów posiadających ważny bilet lotniczy. Kursuje od 7:00-21:00.