Fundusze Europejskie - logo

Już w dniach 9-11 maja będziecie mogli spotkać nas na targach Cosmobeauty Seoul Korea 2019! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszego stoiska biznesowego, spotkania oraz  do nawiązania współpracy. Jesteśmy bardzo otwarci na nowe możliwości i na nawiązanie nowych kontaktów. 

Pierwsza edycja Cosmobeauty Seoul Korea odbyła się w 1987 roku i do dziś rozwija się jako najbardziej znana koreańska ekspozycja Piękna, która zapewnia profesjonalną platformę biznesową oraz wyznacza najnowsze trendy kosmetyczne w Korei. 

Przez cały ten czas Cosmobeauty wspiera wszystkich krajowych i międzynarodowych właścicieli firm w dziedzinie piękna i pomaga im otworzyć bramę zarówno dla koreańskiego rynku kosmetycznego, jak i przemysłu globalnego.

 

   ❤ Tytuł : CosmoBeauty Seoul 20189      

   ❤ Okres : 3 dni (9-11 MAJ)

   ❤ Miejsce : COEX Hall A | Seul, Korea Południowa

   ❤ Organizowany przez:  Korea International Exhibition Co Ltd (KIECO) / Korea      Beauty Industry Society (KOBIS)

 

 

● Kategorie:

Kosmetyki
Kosmetyki do pielęgnacji ciała / Kosmetyki Funkcjonalne / OEM · ODM / Bio · Orientalne kosmetyki / Men & Kids-line / Kosmetyki do makijażu / Zapachy · Mydło / Opieka dla kobiet / Akcesoria kosmetyczne /

Składniki · Opakowania
Składniki kosmetyczne / Opakowania / Opakowanie / Materiały pomocnicze / Badania · Sprzęt produkcyjny / itp.

Włosy · Skóra głowy
· pielęgnacja Skóry / sprzęt Włosy / Wig i akcesoria do włosów / leczenie wypadania włosów / etc.

Estetyczne ·
kosmetyczne profesjonalne, kosmetyki i urządzenia do pielęgnacji skóry / produkty do pielęgnacji ciała / produkty i urządzenia do pielęgnacji ciała / rzęsy · makijaż permanentny i urządzenia / itp.

Paznokcie · stopy · tatuaż
paznokcie · pielęgnacja stóp / paznokcie · stopy - sztuka / paznokcie · sprzęt do stóp / tatuaż / itp.

Inne
Ambasada / Samorządy lokalne / Park technologiczny / Instytut szkoleniowy dla przemysłu i przemysłu / Badania i rozwój / Instytut badań klinicznych / Doradztwo / Franczyza · Serwis / stowarzyszenia i grupy / etc.

 

◈  Strefa Zdrowia ◈

Utrata wagi / Zdrowie i żywność funkcjonalna / Składniki funkcjonalne / Materiały podstawowe / Napoje funkcjonalne / Dodatki do żywności / Stowarzyszenia i grupy / itp.

◈  Strefa Organiczna ◈

Organic · Kosmetyki wiktoriańskie / Produkty ekologiczne i produkty / Naturalne artykuły codziennego użytku / Stowarzyszenia i grupy / etc.